Bellamy Pinette – meble dziecięce dla wymagających

3 views
0

W ostatnich latach obserwuje się wyraźny wzrost zainteresowania wystrojem wnętrz, designem i tym wszystkim co nas otacza i wpływa na wnętrza naszych domów i mieszkań. O szczególnej roli designu w naszym życiu świadczy między innymi fakt, że na rynku coraz częściej pojawiają się wysokiej klasy, designerskie meble dla dzieci. Do niedawna pokoje dziecięce traktowane były raczej po macoszemu, nawet w tych domach, które odznaczały się pewnym poziomem w wystroju. Dziś już nikt nie wątpi w to, że również pokoje najmłodszych powinny wyglądać schludnie i designersko. Naprzeciw tym wymaganiom wychodzi wyjątkowa kolekcja mebli Bellamy Pinette, która z pewnością przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom.

Prosta forma i jasna kolorystyka

Nową kolekcję mebli dla dzieci Bellamy Pinette wyróżnia przede wszystkim prosta, wręcz minimalistyczna forma oraz zastosowanie jasnej, uniwersalnej kolorystyki. Dzięki tym środkom wyrazu, meble świetnie sprawdzą się w większości domów. Będą pasować zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, ale także doskonale wpiszą się w design skandynawski, który szczególnie upodobał sobie zastosowanie drewna, zwłaszcza w jego naturalnym kolorze, jak ma to miejsce w kolekcji Bellamy Pinette.

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Meble Bellamy Pinette to naprawdę dobry design, o czym świadczy nie tylko wyjątkowe wzornictwo, ale również ogromna funkcjonalność zastosowanych w nich rozwiązań. Projektanci, z którymi współpracowali studenci z Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dołożyli wszelkich starań, by łóżeczka i szafki dla maluchów były dla nich bezpieczne i umożliwiały właściwy i zdrowy rozwój.

Bezpieczeństwo jest ważne

Bellamy Pinette to meble, które przypadną do gustu wszystkim rodzicom, dającym o bezpieczny rozwój swoich pociech. Przede wszystkim zastosowano tu jeden z najbezpieczniejszych dla maluchów materiałów, jakim jest drewno. Poza tym zostało ono pokryte specjalną bezbarwną farbą, która jest bezpieczna dla dzieci.

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *