Idealne miejsce na rodzinną uroczystość

Idealne miejsce na rodzinną uroczystość

5 views
0

Polacy coraz częściej odchodzą od tradycji urządzania przyjęć rodzinnych w domach – cenimy sobie nasz czas oraz zdrowie. Zamiast samodzielnie przygotowywać cały dom i jedzenie dla gości, wolimy zainwestować w kilka godzin spędzonych w eleganckiej restauracji. Warto przemyśleć tę możliwość i skorzystać z ofert najlepszych hoteli i restauratorów w Polsce!

Kiedy warto zorganizować przyjęcie w restauracji?

Okazji może być wiele: urodziny, imieniny, rocznica ślubu, chrzciny, komunia, oczywiście również wesele. Mieszkając w stolicy będziemy musieli przebrnąć przez wiele interesujących ofert, których ceny mogą nas jednak zaskoczyć. Sposobem na oszczędność będzie sala weselna pod Warszawą, w której zorganizować można każdy typ rodzinnej uroczystości. Jednym z ciekawszych miejsc w okolicach Warszawy jest Windsor Hotel, umiejscowiony w pobliżu malowniczego Zalewu Zegrzyńskiego. W ofercie hotelu znajdziemy możliwość zorganizowania nie tylko rodzinnego przyjęcia, ale i imprez firmowych. O detalach przeczytamy na stronie windsorhotel.pl.

O jakie detale powinniśmy zadbać?

Decydując się na imprezę w restauracji koniecznie omówmy z managerem sali najważniejsze kwestie: ilość gości, czas zabawy (najczęściej do 15-22), catering. Wybranie odpowiedniego menu zajmie nam chwilę: zazwyczaj szefowie kuchni udostępniają gotowe zestawy cateringowe, z których możemy wybrać konkretne pozycje. Jeśli na przyjęciu spodziewamy się gości o konkretnych upodobaniach kulinarnych powinniśmy poinformować o tym managera sali. Urozmaiceniem klasycznych dań na stole może być słodki kącik – jest to instalacja tworzona prze zewnętrzne firmy. Ceny słodkich kącików różnią się w zależności od wielkości stolika oraz wykorzystanych elementów (lizaki, cukierki, batoniki, popcorn, żelki, owoce, draże, czekolada i wiele innych).