Jak dopasować baterie łazienkowe do projektu wnętrza?

Jak dopasować baterie łazienkowe do projektu wnętrza?

5 views
0

Przy projektowaniu łazienki z bateriami nabywcy powinni rozważyć cały wygląd projektu, a następnie wybrać spójne wykończenia w całym pomieszczeniu, aby uzyskać jednolity wygląd. Dzięki wyborowi stylów i kolorów dostępnych na rynku baterii łazienkowych, właściciele domów mogą łatwo skoordynować wykończenia, tworząc wspaniałe wnętrze.

Dostępne wykończenia

W sklepach znaleźć można szereg metalowych wykończeń baterii łazienkowych, dzięki czemu właściciele domów mogą wytworzyć niepowtarzalny wygląd w łazience. Wykończenia obejmują m.in. szczotkowane, chromowane, polerowane, bezbarwne, klasyczne czy mosiężne powierzchnie. Kupujący powinni mieć świadomość, że nie wszystkie style są dostępne we wszystkich wykończeniach, jednak baterie łazienkowe można dopasować do bardzo wielu z nich. Niezależnie od tego, czy projekt łazienki jest tradycyjny czy nowoczesny, w sklepach znaleźć można piękne i eleganckie krany z różnym wykończeniem. Nabywcy mogą znaleźć różne modele baterii łazienkowych, takie jak na przykład podstawowe, nowoczesne, tradycyjne czy przejściowe. Niektóre baterie łazienkowe są wykończone antybakteryjnie. Taka bateria łazienkowa jest czystsza i bardziej odporna na działanie zapachów i mikroorganizmów..

Baterie zlewozmywakowe

Wybór kranu umywalkowego zależy w dużej mierze od liczby otworów w zlewie, przy czym obecnie najczęściej są to konfiguracje trzech otworów. Baterie zlewozmywakowe charakteryzują się niskim lub wysokim łukiem. Wysokie sprawdzają się szczególnie dobrze przy użyciu nowoczesnych umywalek statywowych, podczas gdy w niskim łuku lepiej funkcjonują bardziej tradycyjnie i klasycznie. System wodno-kanalizacyjny ułatwia właścicielom wymianę kranów łazienkowych bardzo sprawnie i szybko. Użytkownicy mogą wymienić sprzęt po prostu odkręcając istniejące urządzenia, a następnie zastępując je uaktualnionymi częściami.

Akcesoria do baterii łazienkowych

W sklepach znaleźć można również szereg akcesoriów do łazienek ze specjalnie zabezpieczonym wykończeniem. Produkty zawierające to wykończenie gwarantują, że korozja nie będzie wpływać na trwałość produktu. Niektóre przewody ze stali nierdzewnej i szczotkowane baterie łazienkowe wykończone są niklowo-plastyczną powłoką antyrefleksyjną, która jest przeznaczona do zminimalizowania plam i odcisków palców. To czyni te baterie łatwiejszymi do czyszczenia i polerowania. W sklepach znaleźć można również dodatkowe wyposażenie do łazienek, w celu dopasowania do kranów elementów takich jak wieszaki na ręczniki czy sprzęt toaletowy.

Artykuł zrealizowany przy współpracy z 1lazienka.pl/category/baterie.