Jakie stoły tarasowe do restauracji wybrać?

Jakie stoły tarasowe do restauracji wybrać?

85 views
0

Przechadzając się po mieście sobotnim, ciepłym popołudniem, nie sposób nie zauważyć, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się ogródki lokali. To właśnie zewnętrzna strefa jest najlepszą wizytówką dla każdego pubu, kawiarni czy restauracji i to właśnie wystrój oraz klimat ogródka decydują, czy przechodzień zdecyduje się wstąpić na chwilę na aromatyczną kawę albo orzeźwiający napój. Jakie meble i detale przyciągną klientów i wyróżnią Twój lokal na tle innych, podobnych do siebie knajp?

Eleganckie i praktyczne krzesła i stoły tarasowe

Pierwszym kryterium, na jaki powinieneś zwrócić uwagę podczas zakupu mebli do lokalu, jest ich trwałość. Jeśli nie chcesz, aby powierzchnia mebli po jednym sezonie straciła swój pierwotny kształt, zainwestuj w meble wykonane z trwałych materiałów. Obecnie największą popularnością cieszy się technorattan – tworzywo o ponadprzeciętnej odporności na urazy mechaniczne oraz wpływ czynników pogodowych. Trafnym wyborem z pewnością okażą się lekkie, wygodne krzesła z technorattanu i stoły tarasowe wzmacniane szybą ze szkła hartowanego. Meble z technorattanu przypadną do gustu nie tylko klientom, ale również pracownikom, którzy nie będą musieli męczyć się z uciążliwym czyszczeniem zabrudzeń, impregnacją i zabezpieczaniem mebli w czasie niepogody.

Nie zapomnij o dodatkach!

Każdy klient poczuje się dopieszczony, kiedy będzie delektował się serwowanymi w Twoim lokalu pysznościami w pięknym, dopracowanym do perfekcji otoczeniu. Aby stworzyć wyjątkowe miejsce z duszą, zadbaj o to, aby na stołach zawsze stały bukiety świeżych kwiatów. Nad głowami gości warto rozwiesić delikatne lampiony albo lampki, które stworzą magiczny klimat po zmroku. Aby wieczorny chłód nie zniechęcił klientów, ustaw na tarasie skrzynię ogrodową, w której będą znajdować się koce do dyspozycji gości (pojemne skrzynie znajdziesz na stronie oltre.pl).