Pierwsza gwiazdka w ogrodzie

1 views
0

Czym byłyby święta bez choinek wyrastających na każdym kroku, rozświetlonych ulic i bożonarodzeniowych jarmarków na miejskich rynkach, nieśmiertelnych hitów, którymi od listopada zamęczają nas radiowcy oraz szaleństwa prezentowych zakupów? To właśnie cała otoczka i przedświąteczna gorączka sprawiają, że Boże Narodzenie jest tak wyjątkowym i wyczekiwanym dniem. Jak sprawić, żeby dom i ogród były przesiąknięte świątecznym duchem? Sprawdź nasze propozycje ozdób i nadaj tegorocznej Gwiazdce unikatową oprawę!

Roziskrzony ogród

Ogród to szczególne miejsce, o które warto starannie zadbać przed świętami. Już w październiku w sklepach pojawiły się dekoracje świąteczne do ogrodu, które pomogą Ci wyczarować tuż za progiem domu oderwany od rzeczywistości, bajkowy świat.

Oferta ozdób jest szeroka. Wśród mnogości dostępnych modeli lampek szczególnie warto zwrócić uwagę na nowoczesne i energooszczędne lampki LED-owe. Ciekawą alternatywą dla lampek w tradycyjnym kształcie są świecące ozdoby w formie gwiazdek, sopelków, węże oraz kurtyny świetlne. Zanim zaopatrzysz się w komplety lampek dokładnie sprawdź, czy wybrane produkty posiadają specjalne oznaczenia informujące o przeznaczeniu do użytku zewnętrznego. Lampki montowane na dachach, drzewkach czy balustradach na balkonie mają nieustanny kontakt z wilgocią i mrozem, dlatego muszą wykazywać wyższe parametry izolacyjne. Podczas wizyty w sklepie zapytaj sprzedawcę o modele lampek z  modulatorem, dzięki któremu będziesz mógł regulować częstotliwość świecenia. Jeśli nie chcesz, żeby porywisty wiatr zniszczył misternie przygotowaną kompozycję, wybierz lampki montowane na specjalnych klamerkach i zaczepach.

Na stronie gardenspace.pl znajdziesz bogatą kolekcję ozdób świątecznych, które sprawdzą się zarówno w ogrodzie, jak i we wnętrzu domu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *