Zalety wesela pod Warszawą

1 views
0

Wielu warszawiaków planujących ślub i wesele staje przed dylematem: gdzie zorganizować wesele? Czy lepszym wyborem będzie centrum miasta, a może obrzeża miasta okażą się strzałem w dziesiątkę? Dziś przedstawiamy zalety wesela pod miastem.

Z dala od zgiełku

Po pierwsze należy wspomnieć o tym, że organizując wesele pod Warszawą, uciekamy od wielkiego miasta i wszystkiego, co z tym związane. Zatem od hałasu, zgiełku i spalin. To dla wielu osób najważniejszy argument, by ze swoim weselem wynieść się poza granice miasta.

Spokój i cisza – tego szuka wielu nowożeńców. To szczególnie ważne dla gości, którzy zmęczeni zabawą mogą znaleźć chwilę wytchnienia w ogrodzie oraz raj dla fotografa, któremu w kadr nie wchodzi niepotrzebny przechodzień czy betonowy słup. Zabawa może trwać do samego rana, a przecież o to chodzi.

Najpiękniejsze sale

To właśnie pod Warszawą można spotkać naprawdę urocze miejsca na organizację wesela. To przede wszystkim dworki szlacheckie czy pałacyki ze wspaniałymi ogrodami, fontannami czy stawami. Jeśli chcesz, by twoje wesele zostało zorganizowane w określonym stylu – vintage czy rustykalnym, wybór sali weselnej pod Warszawą będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.

Istotna jest także kuchnia, która poza Warszawą jest również wyśmienita. Kucharze nie rzadko korzystają z lokalnych produktów, dzięki czemu zarówno warzywa jak i mięsa smakują wyśmienicie, jak za dawnych lat. To aspekt, który z pewnością doceni starsze pokolenie obecne na weselu.

Wesele pod Warszawą – weekend cudów

Organizacja wesela pod Warszawą prawdopodobnie wspaniale wpłynie na emocje i stan psychiczny gości, którzy odprężeni, z dala od miejsca pracy poczują się swobodnie i będą chcieli oraz mieli siłę, by bawić się do białego rana. Zapomną o troskach dnia codziennego i zapamiętają tą noc na długo. Warto jednak pamiętać o organizacji transportu. Warto wynająć autobus, który dowiezie niezmotoryzowanych gości z kościoła lub urzędu stanu cywilnego a następnie odwiezie do miasta o określonych godzinach.

Koszta wesela pod Warszawą z reguły są porównywalne lub niższe od tych w Warszawie. Pamiętajmy, że poza ceną talerza dla każdego gościa, musimy także zapewnić nocleg osobom, które będą chciały pozostać z nowożeńcami dłużej.

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą

Your email address will not be published. Required fields are marked *