Funkcjonalna komoda łazienkowa

Funkcjonalna komoda łazienkowa

721 views
0

Komoda łazienkowa jest takim elementem powszechnie wybieranym przez wiele osób do domów. Zanim jednak zdecydujemy się na jej zakup – pomyślmy! Może się bowiem okazać, że już niedługo będziemy chcieli pozbyć się tego mebla ze swojego domu.

Komoda łazienkowa do dużego pomieszczenia

W przypadku dużych łazienek swobodnie można myśleć o takim meblu. Prawda jest taka, że komoda łazienkowa pozwoli nam na opanowanie chaosu, jaki czasem wkrada się do takich pomieszczeń. W szczególności, jeżeli mamy do czynienia z wieloma przedmiotami stojącymi na wierzchu. Komoda wyposażona w szafki, szuflady lub specjalne (wiklinowe, plastikowe) pojemniki pomoże nam wszystko uprzątnąć, dzięki czemu w całym pomieszczeniu zapanuje ład. Dobrze sprawdza się mebel wykonany pod zabudowę, gdzie znajdzie się miejsce na umywalkę wpuszczaną w blat lub specjalny model stawiany bezpośrednio na blacie.

Mała łazienka

W przypadku małych łazienek może się okazać, że komoda łazienkowa nie jest dobrym wyborem i będzie zajmowała niepotrzebnie miejsce. Aczkolwiek nie zawsze musimy być na nie. Jeżeli będzie to typowy mebel wykonany pod zabudowę z uwzględnieniem wszystkich potrzebnych rzeczy w tym pomieszczeniu, to jak najbardziej możemy sobie na nią pozwolić. Jednak w tym momencie nie będzie miejsca już na inne szafki. Jeżeli w naszej łazience znajduje się pralka (co jest częstym przypadkiem w małych mieszkaniach), to warto zrezygnować z komody na rzecz wiszących szafek lepiej wykorzystujących potencjał naszego pomieszczenia.