Łóżka drewniane – co warto o nich wiedzieć?

Łóżka drewniane – co warto o nich wiedzieć?

146 views
0

Łóżka drewniane coraz częściej wybierane są w polskich sklepach meblowych, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Wynika to przede wszystkim z ich wysokiej trwałości oraz interesujących projektów. Co powinniśmy wiedzieć o tym tworzywie, zanim znajdzie się ono w naszym domu? Czy kupno łóżka drewnianego to dobra inwestycja na przyszłość?

Zalety łóżka drewnianego

Największą zaletą łóżka drewnianego jest oczywiście jego wysoka trwałość. Lite drewno jest tworzywem o wysokiej gęstości, przed co nie będzie podatne na uszkodzenia, koślawienie, łamanie, odginanie. Producenci dokładają wszelkich starań, aby drewno, zanim trafi do pracowni stolarskich, zostało odpowiednio selekcjonowane i wysuszone. Wszystko to w celu uzyskania jak najlepszych parametrów. Drewno lite na potrzeby stolarki w Polsce pozyskiwanie jest z dębów, buków, sosen. Dzięki takiemu zróżnicowaniu możliwe jest również zaproponowanie klientom sklepów szerokiego wachlarza kolorystycznego. Łóżka drewniane mogą być dodatkowo bejcowane czy lakierowane. Dzięki temu zyskują eleganckie wykończenie, zgodne z wolą klienta sklepu.

Skąd wziąć łóżko drewniane?

Dużym zainteresowaniem cieszą się łóżka drewniane Visby, dostępne na witrynie producenta. Odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjnymi cenami. Producent zaoferuje również interesujące rozwiązania, takie jak tapicerowane zagłówki, wewnętrzne komory do przechowywania pościeli, półautomatyczne stelaże.

Kupno łóżka w sieci to spora wygoda – nie musimy tracić czasu na szukanie i dojazdy do sklepów, często umieszczonych przy granicach miasta. To spore utrudnienie szczególnie dla osób niedysponujących samochodem. Druga ważna rzecz to możliwość szybkiej selekcji produktów, które nas interesują przez wzgląd na cenę, kolor, rozmiary – umożliwią to liczne filtry.