Seksowna bielizna – wszystko, co o niej musisz wiedzieć!

Seksowna bielizna – wszystko, co o niej musisz wiedzieć!

350 views
0

Na co dzień skupiamy się na doborze odpowiednich ubrań, najlepszych barw i krojów itd. Często natomiast zapominamy o bieliźnie, a jeśli już to wybieramy zwykłe staniki i jeszcze zwyklejsze majki. Tymczasem w sklepach czeka na nas cała ogromna oferta bielizny damskiej seksownej, która wcale nie musi być tylko i wyłącznie zarezerwowana na specjalne okazje.

Czym jest seksowna bielizna?

Na początek warto w ogóle trochę powiedzieć o tym, co to jest ta bielizna damska seksowna. Jaka jest granica pomiędzy zwykłą bielizną a tą seksowną? No cóż, często jest ona dość trudna do zauważenia. Dawniej mianem seksownej bielizny damskiej określało się naprawdę pociągające dessous, które pokazywało atuty danej kobiety i prowokowało. Dzisiaj natomiast seksowna bielizna to przede wszystkim taka, która jest wykonana z wysokiej klasy materiałów i odpowiednio dopasowana do osoby tak, aby podkreślać jej piękno i piękno jej ciała.

Bielizna damska seksowna – charakterystyczne modele

Aby jakoś zobrazować to, o czym była mowa powyżej, warto wspomnieć o kilku modelach, które zawsze uchodzą za kobiece i seksowne dessous.

1) miękkie, trójkątne staniki

Takie staniki doskonale pasują do pań nieco szczuplejszych, z naturalnie ładnie zarysowaną talią oraz mniejszym biustem. Trójkąty często są nieco wyższe niż standardowo, dlatego pamiętajmy, że nie muszą pasować do każdej bluzki.

2) majtki z wycięciem lekkim z tyłu, niższym stanem, falbankami

Taka seksowna bielizna zdecydowanie świetnie pokazuje płaski brzuch, ładną, wysportowaną pupę oraz długie i smukłe nogi.

3) obudowana bardotka

Oczywiście nieśmiertelna bardotka to idealny przykład bielizny damskiej seksownej. Znakomicie sprawdza się ona na właścicielkach ładnych, nieco większych biustów i bardzo kobiecej figurze

4) gorset

Gorset kojarzy nam się dzisiaj nieco z mrocznym dessous. Oczywiście można też wywołać taki efekt, niemniej jednak nie zapominajmy, że przede wszystkim gorsety to bardzo kobiece dessous, które pomaga zachować ładną sylwetkę, ukryć brzuszek oraz podnieść ładnie piersi.

Bielizna damska seksowna – wybór i rodzaje

Na koniec warto jeszcze podkreślić, że podane wyżej przykłady seksownego dessous stanowią jedynie preludium do ogromnego wyboru różnej bielizny. Pamiętajmy, aby wybrać ją w oparciu nie tylko o naszą figurę i jej atuty, lecz również o styl i nasz charakter. Czy chcemy nieco bardziej mroczne i ostre dessous czy raczej stawiamy na delikatny romantyzm?