Wedding planner – Twój profesjonalny doradca ślubny

Wedding planner – Twój profesjonalny doradca ślubny

35 views
0

Dzień ślubu i wesela to dla każdego zakochanego przełomowy moment w życiu. Rozpoczynając nowe życie we dwoje, chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Niestety, stres, multum drobnych spraw do załatwienia i pośpiech sprawiają, że finalnie nie wszystko przebiega zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Coraz większa rzesza par chce zrzucić ze swoich pleców ciężar organizacji i decyduje się na współpracę z wedding plannerem. Co kryje się pod tym pojęciem? Jak drogo może kosztować nas współpraca z osobistym doradcą? Sprawdź!

Wedding planner nieocenioną pomocą dla narzeczonych

Organizacja ślubu i wesela jest ogromnym przedsięwzięciem, które może nieco przytłoczyć narzeczonych. Wybór sali, oprawy muzycznej, dekoracji, dodatkowych atrakcji, menu to tylko niewielki ułamek problemów, z którymi zakochanym pomaga uporać się wedding planner, czyli osobisty konsultant ślubny. Dzięki doświadczeniu i licznym kontaktom konsultanta zorganizowanie idealnego wydarzenia  staje się znacznie prostsze.

Zakres współpracy z wedding plannerem zależy od osobistych preferencji osób wstępujących w związek małżeński. Wynajęta osoba może zając się kompleksowo całym wydarzeniem lub odpowiadać jedynie za jego poszczególne elementy. Do zadań konsultanta może należeć kontakt i podpisywanie umów z podwykonawcami, pomoc przy wyborze oprawy muzycznej, dekoracja sali i kościoła, koordynacja dnia ślubu, organizacja transportu, zamówienie i dostarczenie tortu, znalezienie makijażystki i wiele, wiele innych.

Piękne wesele bez stresu

Zatrudnienie konsultanta ślubnego daje młodej parze przede wszystkim możliwość częściowego zrzucenia odpowiedzialności za ważne aspekty ślubu na inną osobę, co znacznie redukuje napięcie w tak ważnym dniu. Cena tego typu usługi uzależniona jest od wielu czynników, przede wszystkim zakresu współpracy oraz budżetu wesela. Na stronie www.gdziewesele.pl znajdziesz więcej praktycznych informacji i rad dotyczycących  organizacji idealnego ślubu.