Zestaw mebli ogrodowych z rattanu

Zestaw mebli ogrodowych z rattanu

155 views
0

Nowoczesne ogrody to dzisiaj przestrzeń dopasowana do konkretnych potrzeb użytkowników. Coraz częściej zdarza się, że ogrody spełniają kilka funkcji: dla dorosłych jest to miejsce wypoczynkowe, dla dzieci: idealny i bezpieczny plac zabaw. Chcąc zaaranżować nasz ogród w sposób nietuzinkowy warto zwrócić uwagę na propozycje największych producentów w kraju. Jakie meble outdoorowe cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem?

Piękne meble z rotangu

W naszych ogrodach coraz częściej stawiamy na naturalne rozwiązani – zestawy mebli ogrodowych z rattanu to propozycja dla osób ceniących nietuzinkowy, nowoczesny design. Meble rattanowe w wielkim stylu wróciły do naszych stref wypoczynkowych – warto wiedzieć, że rotang pozyskiwany na ich tworzenie pochodzi z upraw zrównoważonego rozwoju. Oznacza to, że pozyskiwanie rotangu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Rotang prezentuje się bajecznie w otoczeniu zieleni i natury, pozwoli na relaks na najwyższym poziomie i stworzenie ciekawej aranżacji, którą pokochają wszyscy domownicy. W ofercie topowych producentów znajdziemy fotele rattanowe o odpowiednio profilowanym siedzisku i oparciu, które zapewnią komfort w czasie relaksu na świeżym powietrzu. Fotele takie doskonale prezentować się będą ze stołem z naturalnego drewna tekowego. Taki komplet pozwoli nam na podawanie posiłków na świeżym powietrzu w letnie popołudnia czy wieczory.

Alternatywa dla naturalnego rotangu

Jeśli szukamy innych rozwiązań do naszego ogrodu najlepszą alternatywą okażą się komplety technorattanowe, dostępne w szerokim wachlarzu kolorystycznym. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – dzięki malowaniu proszkowemu stelaż zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy.